Atribuită
Cumpărare directă
FURTUN CAUCIUC ALIMENTARE PISTOL MOTORINA PN 25 DN 25 L = 20MTR. Debitmetru electronic 3 cifre pentru motorina DGT 3500 PISTOL AUTOMAT MOTORINA 60 L/MIN Termen de livrare: max 12.02.2020. Produsele vor fi insotite de certificate garantie/calitate/fisa tehnica a produsului de la producator/declaratie de conformitate
- Număr anunț
- DA24999916
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- STERA INDUSTRY SRL (CUI 14613064)
- Cod CPV
- 42124210-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.490,68 RON
- Valoare atribuită
- 2.490,68 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.