Atribuită Cumpărare directă

295/80R 22.5 152/148M CONTI HYBRID HD3 M+S-REGIONAL-TRACTIUNE DB 1 73DB-CONTINENTAL - 4 bucati

Număr anunț
DA24985491
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
Furnizor / câștigător
BRING SOLUTIONS SRL (CUI 35746888)
Cod CPV
34352100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.640,72 RON
Valoare atribuită
8.640,72 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.640,72 RON

din 8.640,72 RON estimat