Atribuită
Cumpărare directă
HARD DISK EXTERN ADATA 1 TB BLACK UV600 - 1buc BLUE RAY DISC 25GB - 50buc USB FLASH DRIVE 64GB KINGSTON DT100 - 2buc BIBLIORAFT HERLITZ/NOKI/SIGMA -5buc SIGMA FOLIE PROTECTIE CRISTAL 40 MICR - 2buc DVD-R BLANK TRAXDATA 4.7GB CU PLIC HARTIE 80GR - 100buc
- Număr anunț
- DA24987759
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
- Cod CPV
- 30233132-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 522,62 RON
- Valoare atribuită
- 522,62 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.