Atribuită Cumpărare directă

Reparatie Laptop Lenovo X1 Yoga: maopera+ 1 buc x modul tastatura laptop Lenovo X1 Yoga

Număr anunț
DA24973040
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
50323000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,32 RON
Valoare atribuită
798,32 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,32 RON

din 798,32 RON estimat