Atribuită
Cumpărare directă
Set steril cu instrumentar metalic Componenta: comprese tifon 10 cm x 10 cm, comprese din netesut 10 cm x 10 cm, manusi din latex masura L, foarfeca metalica 11.5 cm, pensa anatomica mealica 14 cm, pensa Kocher metalic 15 cm, pensa Mosquito 12 cm, camp chirurgical 70 cmx 45 cm.
- Număr anunț
- DA24983853
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
- Cod CPV
- 35112000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.800 RON
- Valoare atribuită
- 33.800 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.