Atribuită Cumpărare directă

1. CURS MANAGEMENTUL SI GESTIUNEA DOCUMENTELOR in perioada 6-9 februarie 2020 - Taxa de instruire: 790 lei/participant. - Serviciile de instruire includ: prestatia lectorilor, consiliere pe toata perioada de desfasurare a programului, suportul de curs, mapa de lucru. Serviciile de instruire sunt scutite si fara drept de deducere a TVA-ului cf. art. 292, alin. 1, lit.f, din Codul Fiscal. -Programul poate fi personalizat/adaptat in functie de solicitarile partipantilor. -Detalii suplimentare: http://www.atctraining.ro/ sau la numarul de telefon 031-4250704, e-mail: office@atctraining.ro 2. SERVICII CAZARE in perioada 6-9 februarie 2020 - Taxa de servicii cazare: 1523.81 lei/camera, la care se adauga TVA 5% -Detalii suplimentare: http://www.atctraining.ro/ sau la numarul de telefon 031-4250704, e-mail: office@atctraining.ro

Număr anunț
DA24968419
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
ATC & IT SOLUTIONS SRL (CUI 18150086)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.313,81 RON
Valoare atribuită
2.313,81 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.313,81 RON

din 2.313,81 RON estimat