Atribuită
Cumpărare directă
Kit pt recoltare Salmonella din fecale reproductie (Salmonella Over Boot) Talpici pt recoltare Salmonella din fecale. una bucucata Continutul kitului: - 1 buc = 2 perechi de talpici de recoltare îmbibati în 20 ml MRD, ambalate intr-o punga de uz medical - 1 pereche încaltaminte de protectie din material plastic - 1 pereche manusi - 1 punga pentru probe Cutie x 25 buc Produsul sa fie insotit de certificat de calitate/conformitate pe lot de la producator. Valabilitate 1 an de la livrare.
- Număr anunț
- DA24982732
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR GIURGIU (CUI 4791420)
- Furnizor / câștigător
- ALL LAB SYSTEMS SRL (CUI 17788699)
- Cod CPV
- 33141600-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.824 RON
- Valoare atribuită
- 1.824 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.