Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare CASCO acoperire Extreme, conform conditii de asigurare Groupama Asigurari S.A. pentru asigurat persoana juridica institutii ale statului, unitati sanitare si de invatamant, pentru 1 autoturism inmatriculat permanent in Romania, Jud. Valcea, marca Dacia Duster Laureate, an fabricatie 2015, 1461 cmc, putere 80 kw, masa maxima autorizata 1875 Kg, nr. locuri 5, suma asigurata 35936 RON, Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: februarie 2020.
- Număr anunț
- DA24977768
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII VALCEA (CUI 13587269)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.380,58 RON
- Valoare atribuită
- 2.380,58 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.