Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional Brother DCP-1622WE, laser monocrom A4, wireless (DCP1622WEYJ1). Functii: Imprimare, Copiere, Scanare color. Viteza imprimare: 20 ppm. Rezolutie imprimare: 2400 x 600 dpi. Memorie 32 MB. Prima imprimare in max. 10 sec. Limbaj de imprimare: emulare GDI. Viteza copiere: 20 cpm. Rezolutie copiere: 600 x 600 dpi. Rata marire/reducere de 25-400%. Rezolutie scanare 600 x 1200 dpi. Scanare color. Afisaj LCD 16 caractere x 2 linii. Tava 150 coli, iesire 50 coli. Volum lunar: maxim 10.000 pag, recomandat 250 - 1.800 pag. Conectivitate: USB 2.0, wireless IEEE 802.11b/g/n. Se livreaza cu toner de 1.500 pag (TN-1090), cilindru DR-1090. Consumabile ulterioare: toner TN-1090 (1.500 pag), cilindru DR-1090 (10.000 pag). Garantie: 24 luni + 12 luni la inregistrarea produsului pe site-ul www.brother.ro
- Număr anunț
- DA24976153
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare atribuită
- 500 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.