Atribuită Cumpărare directă

👉⛔ copozit opturatii A2-4 flacoane. 👉⛔ compozit obturatii A3-4 flacoane,👉⛔ citodur albastru-1buc, 👉⛔ citodur rosu-1buc

Număr anunț
DA25002188
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
33141810-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
834,04 RON
Valoare atribuită
834,04 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

834,04 RON

din 834,04 RON estimat