Atribuită Cumpărare directă

10 REZISTENTA 2000 W+TEACA; Lrez=200mm ; TIP FLANSA PT. BOILER ATLANTIC, TESY - F1 81BX0105 buc 1,00 20 ANOD MAGNEZIU 22x320mm, Surub M6 PT. BOILER ECO 80-120LT; 150-300LT - F1 81BX0009 buc 1,00 30 TERMOSTAT REGLAJ/SIGURANTA PT. REZISTENTA BOILER CU TEACA, 10-80/80 C; L=270 mm - F1 81PS0011 buc 1,

Număr anunț
DA24988968
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298,18 RON
Valoare atribuită
298,18 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

298,18 RON

din 298,18 RON estimat