Atribuită
Cumpărare directă
Trusa de diagnosticare pentru determinarea calitativa si semi-cantitativa a anticorpilor specifici anti-Treponema pallidum in ser sau plasma. Metoda: hemaglutinare. Impachetare: 1 trusa = 100 teste. Continut: 1 flacon celule test 7.5 ml, 1 flacon celule control 7.5 ml, 2 flacoane diluent x 10 ml, 1 flacon control pozitiv 1 ml, 1 flacon control negativ 1 ml. Producator: Dialab, Austria. Marcaj de conformitate CE, certificat de calitate pe lot.PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA24983208
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.196 RON
- Valoare atribuită
- 1.196 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.