Atribuită Cumpărare directă

spalatorie lenjerie de pat

Număr anunț
DA24981157
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0418 BUCURESTI (CUI 4204267)
Furnizor / câștigător
GOLD ECOCLEAN S.R.L. (CUI 40561975)
Cod CPV
98310000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.340,30 RON
Valoare atribuită
2.340,30 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.340,30 RON

din 2.340,30 RON estimat