Atribuită
Cumpărare directă
CLORHIDRAT DE DOPAMINA 5MG/ML 5FI X 10ML ZENTIVA (DOPAMINUM) MIOFILIN INJ 24MG/ML 5FI X 10ML (AMINOPHYLLINUM) NO-SPA INJ 40MG/2ML X 25FI X 2ML (DROTAVERINUM) HIDROCORTIZON HF 100MG X 1FL PULB + 1FL SOLV DIAZEPAM DESITIN SOL.RECT. 10MG/2.5ML X 5TUBURI (DIAZEPAMUM)
- Număr anunț
- DA24991416
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI 335278)
- Cod CPV
- 33622100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.375,72 RON
- Valoare atribuită
- 1.375,72 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.