Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar TEAVA 60*40*2 ML 30 12.0167 TEAVA 40*40*2 ML 9 10.3362 TEAVA 20*20*2 ML 150 4.2017 TEAVA 50*50*3 ML 12 16.3867 TEAVA 100*50*3 ML 6 24.1183 TEAVA 80*80*3 ML 6 33.6133 HOLSURUB HEX 8*150 BUC 25 0.6725 DIBLU 12*140 BUC 25 0.336 BROASCA BUC 1 14.29 PUNGI BIODEGRADABILE BUC 1 0.67 SILD BUC 1 19.83 DISC 230*1.9 BUC 5 8.152 DISC 125 BUC 5 10.084 ELECTROZI 2.5 PAC 2 63.025 GRUND ROSU 3.5L BUC 1 53.78 GRUND ROSU 0.75L BUC 2 11.935 VOPSEA 2.5L BUC 2 38.235 DILUANT BUC 5 8.152
- Număr anunț
- DA24993694
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA LISA (CUI 29404864)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.098,92 RON
- Valoare atribuită
- 2.098,92 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.