Atribuită Cumpărare directă

Produs alcoolic gata de utilizare, pentru dezinfectia rapidã a suprafetelor si dispozitivelor medicale. Eficacitate bactericida, levurocida, tuberculocida si virucida impotriva HIV, HVB, HCV in doar 60 secunde. Testat conform standardelor EN13727, EN1276, EN13624, EN1650, EN13697, EN14348, EN14476. Producator: Dr. Schumacher GmbH - Germania Aviz MS: 4412BIO/02/12.24

Număr anunț
DA24982654
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9574414)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.045,22 RON
Valoare atribuită
3.045,22 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.045,22 RON

din 3.045,22 RON estimat