Atribuită Cumpărare directă

ACE CU GAMALIE NUMAR DE REFERINTA: 6/50 PRET DE CATALOG: 0,50 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: CUT COD SI DENUMIRE CPV: 30197000-6 Articole marunte de birou (Rev.2) DESCRIERE: ACE CU GAMALIE /CUTIE 100 Increase value Decrease value 0,50 50,00 BANDA ADEZIVA 48mm X 60m NUMAR DE REFERINTA: 74/39 PRET DE CATALOG: 2,80 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44424200-0 Banda adeziva (Rev.2) DESCRIERE: BANDA ADEZIVA 48mm X 60m 50 Increase value Decrease value 2,80 140,00 BIBLIORAFT MARMORAT 7,5cm/5 cm, prevazut cu tija metalica NUMAR DE REFERINTA: L10/16 PRET DE CATALOG: 3,80 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30199500-5 Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2) DESCRIERE: BIBLIORAFT MARMORAT 7,5cm, 5cm prevazut cu tija metalica 100 Increase value Decrease value 3,80 380,00 CAPSE 24/6 NUMAR DE REFERINTA: L74/22 PRET DE CATALOG: 0,55 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: cutie COD SI DENUMIRE CPV: 30197110-0 Capse (Rev.2) DESCRIERE: CAPSE 24/6,1000BUC/CUTIE 100 Increase value Decrease value 0,55 55,00 PIX ALBASTRU CU MECANISM NUMAR DE REFERINTA: L74/56 PRET DE CATALOG: 0,84 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: BUC COD SI DENUMIRE CPV: 30192121-5 Pixuri (Rev.2) DESCRIERE: PIX CU MECANISM CU MINA ALBASTRA 300 Increase value Decrease value 0,84 252,00 DECAPSATOR NUMAR DE REFERINTA: L6/88 PRET DE CATALOG: 1,30 RON /

Număr anunț
DA25000497
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BRAILA (CUI 24913000)
Furnizor / câștigător
UNIPACT SRL (CUI 14051527)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.046 RON
Valoare atribuită
1.046 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.046 RON

din 1.046 RON estimat