Atribuită
Cumpărare directă
REPARATII CAPITALE PENTRU CAROSERII AUTOCAMIOANE PESTE 3.5 TONE DETERIORATE IN PROPORTIE DE PESTE 50 % SE EXECUTA: - INLOCUIRE PODEA - SABLARE ELEMENTE METALICE - GRUNDUIRE/VOPSIRE -INLOCUIRE TRAVERSE SI LONJEROANE - reparatie stelaje pentru transport containare si tuburi clor
- Număr anunț
- DA25007978
- Autoritate contractantă
- EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI 18856244)
- Furnizor / câștigător
- MATIAL TRANS SRL (CUI 12475771)
- Cod CPV
- 50112110-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.300 RON
- Valoare atribuită
- 51.300 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.