Atribuită
Cumpărare directă
Setul contine cearceaf pat 240x150 cm, cearceaf pilota 200x140 cm, fata de pena 50x70 cm. Material: bumbac ranforce/satinat 100%; Acest tip de bumbac este recunoscut pentru durbilitatea sporita,dar si pentru calitatile exceptionale pe care le are. Astfel lenjeriile din bumbac cu fibra ranforce sunt destinate chiar si camerelor pentru copii, fiind un material care ii protejeaza pe micuti de alergii si care le furnizeaza confortul optim pentru a se odihni
- Număr anunț
- DA24993903
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
- Furnizor / câștigător
- Olaru Gh. Mihaela (CUI 33295676)
- Cod CPV
- 39512000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.530 RON
- Valoare atribuită
- 1.530 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.