Atribuită
Cumpărare directă
MANUSI EXAMINARE NITRIL ( albastre ) FARA PUDRA / MANUSI NITRIL - CALITATE SUPERIOARA , 20 CUTII MARIMEA M, 10 CUTII MARIMEA L Plasturi rotunzi punctie venoasa / Plasturi recoltare rotunzi / PLASTURI NATURALI ROTUNZI - STERILI! ALCOOL SANITAR 70% / SPIRT MEDICINAL 70% FLACON 500ML - Aviz MS NR.1308BIO/01-02/12.24 Prezentul document reprezinta comanda ferma
- Număr anunț
- DA24994953
- Autoritate contractantă
- Centrul Regional de Transfuzie Sanguina Iasi (CUI 4701169)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 720,60 RON
- Valoare atribuită
- 720,60 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.