Atribuită
Cumpărare directă
7033217 AIR WICK REED DIFFUSERS 25ML MAGNOLIE 7050270 FAIRY LEMON 450ML 1036414 ROLA 50M TUB RIFLAT PVC 20 1009977 DOZA APARAT LEGRAND 031301 1039864 CANAL CABLU SEMIROTUND GRI 75x18 2M 1047393 HOFF PROIECTOR LED CU SENZOR 30W 5000722 IPSOS RIG. SUPER 25KG 5002442 TENCUIALA RIG. IPSOS RIMANO TEN 25KG 3030388 BATERIE NEW NEON SPALATOR MONTAJ PERETE
- Număr anunț
- DA24997559
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIVEZENI (CUI 4619140)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 394,42 RON
- Valoare atribuită
- 394,42 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.