Atribuită Cumpărare directă

Productie de continut audio-video in format HD rezolutie minima 1080 x 720p cu sunet de inalta calitate realizate cu microfoane externe de la evenimentele sportive ale Beneficiarului

Număr anunț
DA24982975
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE BASCHET (CUI 4203857)
Furnizor / câștigător
SPORTSNET PRODUCTION S.R.L. (CUI 41852794)
Cod CPV
92621000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.600 RON
Valoare atribuită
129.600 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129.600 RON

din 129.600 RON estimat