Atribuită Cumpărare directă

complex de joaca - 1 buc; hinta cu 2 locuri - 1 buc; carusel cu 4 cai - 1 buc; balansoar de 2 pers cu figurine pe arcuri - 1 buc; dale de cauciuc - 34mp; gard multicolor - 37ml

Număr anunț
DA24997029
Autoritate contractantă
Primaria Comunei Poiana Dambovita (CUI 4280280)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
37500000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.880 RON
Valoare atribuită
30.880 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.880 RON

din 30.880 RON estimat