Atribuită Cumpărare directă

ACHIZIŢIE ŞI MONTAJ (INLOCUIRE ) POMPA CIRCULATIE DAB EVO PLUS 120/250 40M LA CENTRALA TERMICA KIT FLANSE POMPA DN 40 SERVICII MONTAJ

Număr anunț
DA24998213
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL OLT (CUI 4394943)
Furnizor / câștigător
TCE GROUP INSTAL S.R.L. (CUI 35903931)
Cod CPV
44115200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.321 RON
Valoare atribuită
5.321 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.321 RON

din 5.321 RON estimat