Atribuită Cumpărare directă

1CUTIEX250BUC Strip indicator pentru plasma H2O2 100FIOLE Indicator biologic Fiola pentru PLASMA 1BUC Banda adeziva cu indicator pentru plasma H2O2 Sterilizare spital

Număr anunț
DA25011224
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.190 RON
Valoare atribuită
2.190 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.190 RON

din 2.190 RON estimat