Atribuită
Cumpărare directă
Materiale electrice ( PH TUB NEON 18W MASTER TL-D/865 Buc 15x6.64 PH TUB NEON 36W MASTER TL-D/865 Buc 25x 7.48 STARTER 4-65W PHILIPS S10 Buc 25x 1.6 STARTER 4-22W PHILIPS S2 Buc 15x 1.6 ZIRVE PRIZA CP DUBLA Buc 5x 9.24 ZIRVE INTRERUPATOR Buc 5x 6.72 ZIRVE COMUTATOR Buc 4x 7.98 FISA CP LEG.IESIRE DREAPTA/50315 L. Buc 2x 7.14), astroturf PVC, capac WC
- Număr anunț
- DA24999079
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 930,37 RON
- Valoare atribuită
- 930,37 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.