Atribuită
Cumpărare directă
Diluent - Solutie Liss modificata pentru micrometoda - ID Diluent 2 - 009260 ID Diluent 1 Solutie bromelina pentru test enzimatic Cartele pentru determinarea compatibilitatii prin test Coombs indirect - LISS/Coombs - 004014 Cartele pentru determinarea compatibilitatii prin test salin si enzimatic - NaCl/Test Enzimatic Cartela grupaj sanguin pacient ABO/Rh - DiaClon ABO/Rh - 001044
- Număr anunț
- DA24995523
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.195 RON
- Valoare atribuită
- 7.195 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.