Atribuită
Cumpărare directă
Trusa de perfuzie gravitationala si sub presiune - Intrafix SafeSet = 3000 buc; Cateter venos periferic tip braunula cu port de injectare - VASOFIX G 22 (0,90 mm x 25 mm) = 200 buc; Cateter venos periferic tip braunula cu port de injectare - VASOFIX Certo G24(0,7mm x19 mm) = 200 buc
- Număr anunț
- DA25014604
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
- Cod CPV
- 33194100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.700 RON
- Valoare atribuită
- 8.700 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.