Atribuită Cumpărare directă

Pachet -Lucrari de reparatii interioare sectii spital

Număr anunț
DA24984582
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
P2 EDILITIA S.R.L. (CUI 23726534)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.564,71 RON
Valoare atribuită
52.564,71 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.564,71 RON

din 52.564,71 RON estimat