Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE DIVERSE

Număr anunț
DA25009353
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR (CUI 29454650)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI 2517969)
Cod CPV
15000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.059,70 RON
Valoare atribuită
4.059,70 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.059,70 RON

din 4.059,70 RON estimat