Atribuită Cumpărare directă

12buc/bax comanda in baxuri

Număr anunț
DA25006097
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.40 (CUI 29170992)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI 1755369)
Cod CPV
15511500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
362,88 RON
Valoare atribuită
362,88 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

362,88 RON

din 362,88 RON estimat