Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE DEZINSECTIE CU SUBSTANTE OMOLOGATE DE MINISTERUL SANATATII, CONFORM CONTRACT - TRIMESTRUL II SERVICII DE DERATIZARE CU SUBSTANTE OMOLOGATE DE MINISTERUL SANATATII, CONFORM CONTRACT - TRIMESTRUL II

Număr anunț
DA25004047
Autoritate contractantă
SERVICII PUBLICE SLOBOZIA SRL (CUI 32656110)
Furnizor / câștigător
DERACON S.R.L. (CUI 5508094)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.598,07 RON
Valoare atribuită
1.598,07 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.598,07 RON

din 1.598,07 RON estimat