Atribuită Cumpărare directă

LAMAI MARAR VERDE PATRUNJEL VERDE CONOPIDA CONGELATAPORTOCALE SEMINTE DE FLOAREA SOARELUI DROJDIE RAHAT BANANE FASOLE VERDE CONGELATA

Număr anunț
DA25011302
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI DRAGAN (CUI 29097506)
Furnizor / câștigător
DOCLAM SRL (CUI 17871661)
Cod CPV
03222210-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
680,12 RON
Valoare atribuită
680,12 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

680,12 RON

din 680,12 RON estimat