Atribuită
Cumpărare directă
Modul optic SFP, cupru, conector RJ45, 10/100/1000M ADAPTOR USB - 2 X IDE 2.5"+3.5" + SATA, pentru conectare hard disk la port US Pereche de module (A+B) sfp DDM gigabit (1,25Gb), singlemode, optic 20km cu conector SC TP-Link UE330 - Adaptor de retea RJ45 LAN 10/100/1000MBps la 3 porturi USB 3.0 Gigabit
- Număr anunț
- DA25003924
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.196,61 RON
- Valoare atribuită
- 1.196,61 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.