Atribuită Cumpărare directă

Fir sutura resorbabil monofilament gliconat 3/0 - 1 cutie Fir sutura resorbabil multifilament poliglicolic 3/0 - 1 cutie 5/0 - 1 cutie Fir neresorbabil polipropilena monofilament 3/0 - 1 cutie 5/0 - 1 cutie

Număr anunț
DA25014328
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Brasov (CUI 4317738)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.872,36 RON
Valoare atribuită
1.872,36 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.872,36 RON

din 1.872,36 RON estimat