Atribuită
Cumpărare directă
fir trimmy 3,0mmx120m = 5x160 -fir trimmy 2,5mmx243 = 3x160 -lant Husqvarna 3/8-18” = 1x80 -sina de ghidaj 3/8-14” = 1x180 -cap trimmy T45M12X = 1x180 -pila rotunda 5,5mm = 8x7 -pila lata = 11x15 -cutit 300mm-3T-1” = 1x100 -tub cu vasilina 225gr. = 16x23 -ulei amestec 2T Husqvarna 1,0l = 9x38 -ulei mineral ptr. ungere lant 1,0l = 23x15
- Număr anunț
- DA24996358
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
- Furnizor / câștigător
- FORESTER SRL (CUI 12489815)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.601,73 RON
- Valoare atribuită
- 2.601,73 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.