Atribuită Cumpărare directă

Lapte vaca UHT 1,5%. Conditiile de livrarea sunt conform Ofertei dumneavoastra transmisa prin e-mail la adresa once@mapn.ro, in baza anuntului nr. ADV 1128325 din 04.02.2020.

Număr anunț
DA25010805
Autoritate contractantă
Oficiul National pentru Cultul Eroilor (CUI 16583598)
Furnizor / câștigător
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
Cod CPV
15511210-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
835,36 RON
Valoare atribuită
835,36 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

835,36 RON

din 835,36 RON estimat