Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici: Profil: Dimensiunea cutiei : 346 x 292 x 83 mm Date tehnice: Numar de bucati in pachet : 43 buc Greutate: 4600 g Continut set: 188/2 6p Capat cheie tubulara 1/4". Dimensiuni: 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 12, 14 188.4/2 Prelungitor 1/4". Dimensiuni: 1/4" x 55, 1/4" x 150 188.3/2 Antrenor cu parghie glisanta 1/4". Dimensiuni: 1/4" 190/1 6p Capete chei tubulare 1/2". Dimensiuni: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24, 27, 30, 32 190.6/2 Intermediar cardanic 1/2". Dimensiune: 1/2" 190.4/1 Prelungitor lung 1/2" . Dimensiuni: 1/2" x 125, 1/2" x 250 190.3/1 Antrenor cu parghie glisanta 1/2". Dimensiune: 1/2" 192/2HX Capete chei tubulare cu profil hexagonal exterior 1/2". Dimensiuni: 6, 7, 8, 10, 12, 14, 17 188.6/2 Intermediar cardanic 1/4". Dimensiune: 1/4" 190.1/1ABI Antrenor cu clichet reversibil 1/2". Dimensiune: 1/2" 188.1/1ABI Antrenor cu clichet reversibil 1/4". Dimensiune: 1/4''
- Număr anunț
- DA25014839
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- XINFORMAX DATA S.R.L. (CUI 27315485)
- Cod CPV
- 44512500-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.272 RON
- Valoare atribuită
- 1.272 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.