Atribuită Cumpărare directă

Calculator Intel Core i5 + Monitor LED LG 34UM69G-B, 34inch, 2560x1080, 5ms GTG, Black

Număr anunț
DA25012513
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI 10084149)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.277,30 RON
Valoare atribuită
3.277,30 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.277,30 RON

din 3.277,30 RON estimat