Atribuită Cumpărare directă

Pachet Mijloace auxiliare medicale Electrod neutru reutilizabil din silicon + cablu silicon electrocauter Emed Double FootSwitch / Pedala cu actionare dubla pentru electrocauter Emed

Număr anunț
DA25015183
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
33196000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.215 RON
Valoare atribuită
4.215 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.215 RON

din 4.215 RON estimat