Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta intentioneaza sa achizitioneze servicii de pregatire profesionala PROGRAM -PERFORMANTA IN SECTORUL PUBLIC - Pachet 2 module (462,18 lei fara TVA) si anume -Modul resurse umane: Cinca Constantin Daniel -17.02.2020 si -Modul Managementul Sistemului de control Intern /Managerial –Cinca Constantin Daniel- 21.02.2020, si inca 2 pachete ( 293,12 LEI FARA TVA) cu 1 modul Achizitii Publice: Pirvu Simona- 18.02.2020 si Modul Management Financiar si Contabilitatea Institutiilor Publice- Neagoe Tomita -19.02.2020
- Număr anunț
- DA24964037
- Autoritate contractantă
- COMUNA LEU (CUI 4553631)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.048,42 RON
- Valoare atribuită
- 1.048,42 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.