Atribuită Cumpărare directă

Lucrarile constau in : -montat pavaj: sapatura, nivelare teren, strat balast, strat nisip, compactare mecanica, pavaje prefabricate din beton, incarcare auto, transport cu roaba, transport pamant, transport materiale -rigole: sapatura , strat balast, compactare, cofraje, plasa sudata, , turnare beton , montare dale prefabricate pentru rigole, transport cu roaba, transport pamant, confectionat armaturi, montat armaturi , incarcare auto, transport prin purtat direct,transport material, transport beton

Număr anunț
DA24933680
Autoritate contractantă
COMUNA FRATA (CUI 4546944)
Furnizor / câștigător
PERFECT IDEAL BOBMAR S.R.L. (CUI 40230661)
Cod CPV
45432112-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174.999,45 RON
Valoare atribuită
174.999,45 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174.999,45 RON

din 174.999,45 RON estimat