Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PAPETARIE:CAPSATOR DELUX C-14 45C-1BUC;PERFORATOR DELUXE H40 40C-1BUC;LIPICI STICK KORES 20GR-3BUC;LIPICI LICHID KORES 50ML-3BUC;ROLLER UNIBALL UM170 SIGNO-6BUC;FOLII PROTECTIE A4-200BUC;DOSAR CARTON SINA EXTRA LUNGA-100BUC;BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5CM -20BUC;PLIC C6 SILICONIC-100BUC;PLIC C5 SILICONIC-50BUC;HARTIE COPIATOR A4 IK COPY-25TOP;SUPORT DOSAR MONTANA-20BUC;DOSAR CARTON SINA REZI.LUNGA-200BUC.
- Număr anunț
- DA24938353
- Autoritate contractantă
- COMUNA IZVOARELE (CUI 4508568)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL STORE PLUS S.R.L. (CUI 41042100)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 817,40 RON
- Valoare atribuită
- 817,40 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.