Atribuită Cumpărare directă

Contract cu valabilitate pana la 31.12.2020.Achizitorul va emite comenzi functie de creditele bugetare aprobate,pana la definitivarea bugetului pentru anul curent.

Număr anunț
DA24931706
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.020 RON
Valoare atribuită
13.020 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.020 RON

din 13.020 RON estimat