Atribuită Cumpărare directă

Nr 4 (marimea XL) Scutece incontinenta pentru adulti, tip pampers,HOSPITAL CARE SLIP ® 36 buc/pachet, 3 pachete /bax, 36 x 3= 108 buc/bax marime XL absorbtie 2145 ml, talie 100-150 cm, >90 kg Perfect Slip este perfect adaptat persoanelor cu incontinenta moderata sau severa. Gradul ridicat de absorbtie si compozitia speciala a nucleului absorbant garanteaza o senzatie de curat si uscat atât ziua cât si noaptea. Datorita formei sale anatomice, slipul se adapteaza perfect corpului asigurând un confort maxim.

Număr anunț
DA24938773
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase Constanta (CUI 15113490)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33751000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,24 RON
Valoare atribuită
165,24 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,24 RON

din 165,24 RON estimat