Atribuită Cumpărare directă

Furnizare si montare camera IP, inlcude: - Camera IP 4 Mpx - 1 buc - Router internet - 1 buc - cutie conexiune 220x330x170mm - 1 buc - sursa de alimentare camera supraveghere video - accesorii - manopera montaj si setare

Număr anunț
DA24934844
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
EMAMUT SRL (CUI 27578660)
Cod CPV
32351000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,87 RON
Valoare atribuită
798,87 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,87 RON

din 798,87 RON estimat