Atribuită Cumpărare directă

PACHET CARNE SUNCA PRAGA MINI CCA1200G COTLET PORC FARA OS CONG. PUI GRILL 1.3-1.6 PG.KG TPS OUA COD 3 CLS.M 30 BU FILE PIEPT PUI TAV.KG PULPE PUI DEZOS.TAV.CG.KG

Număr anunț
DA24936302
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15100000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
526,16 RON
Valoare atribuită
526,16 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

526,16 RON

din 526,16 RON estimat