Atribuită
Cumpărare directă
Banderole bani: Banderole cupiura 1 leu, Banderole cupiura 5 lei, Banderole cupiura 10 lei, Banderole cupiura 100 lei, Banderole cupiura 200 lei, Banderole cupiura 500 lei. Cartoane fata / spate ( protectie ) pentru transport bani, la marimea bancnotelor respectiv: 1 leu, 5 lei, 10 lei, 100 lei, 200 lei, 500 lei. Vor fi imprimate cu antet institutie, respectiv pentru Trezoreria Iasi, Bacau, Botosani, Neamt, Suceva si Vaslui in culori diferite.
- Număr anunț
- DA24930969
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.732,60 RON
- Valoare atribuită
- 8.732,60 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.