Atribuită Cumpărare directă

Argon 5.0 puritate min 99.999% in butelii 50 litri, continut 10,7 mc la presiune 200 bar. Aer sintetic 5.0 fara hidrocarburi in butelii de 50 litri, presiune 200 bar, continut 9,8 mc. conform act ad. 1/2020 la contract nr. 19/22.05.2019

Număr anunț
DA24932554
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI 42066043)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24111000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.261,36 RON
Valoare atribuită
2.261,36 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.261,36 RON

din 2.261,36 RON estimat