Atribuită Cumpărare directă

asezarea lor pe tip de document,termen de pastrare,aranjarea documentelor in ordine cronologica,snuruire,numerotare,etichetare,urmeaza inscriptionare dosarului pe cotor

Număr anunț
DA24938712
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA MURES (CUI 24748174)
Furnizor / câștigător
PFA CRIBDILEAN JEAN (CUI 34442961)
Cod CPV
79995100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.500 RON
Valoare atribuită
27.500 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.500 RON

din 27.500 RON estimat